REKLAMA

Polityk PiS zaskakuje. "Ja się cieszę z powrotu Tuska"

– Ja się cieszę z powrotu Donalda Tuska – tłumaczył wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Skąd ta radość posła partii rządzącej?
P.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donald Tusk (P) i rzecznik PO Jan Grabiec (L). Polityk PiS zaskakuje.
P.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donald Tusk (P) i rzecznik PO Jan Grabiec (L). / PAP/Wojciech Olkuśnik

W niedzielę wicerzecznik PiS Radosław Fogiel komentował w Polsat News powrót byłego premiera Donalda Tuska na polską scenę polityczną.

Poseł został zapytany m.in. o to, czy PiS obawia się o swoją pozycję. Fogiel skomentował te pytania słowami: „Bez żartów”.
– My wczoraj (podczas kongresu PiS – red.) rozmawialiśmy o ważnych sprawach. O reformie partii, o zmianie statutu, o wprowadzaniu Polskiego Ładu – wymieniał Fogiel. – Ja się cieszę z powrotu Donalda Tuska. Cieszę się z każdego Polaka wracającego z emigracji zarobkowej za rządów PiS – dodał polityk.

Jak podkreślił dalej wicerzecznik PiS, „pierwszy raz od wielu lat mamy więcej wracających z zagranicy, niż wyjeżdżających”.

– Nie oszukujemy się, Tusk nie przyjechał walczyć z PiS. Tusk przyjechał żeby ratować elektorat Platformy przed ucieczką do Szymona Hołowni. Ma wzbudzić nostalgię i obiecać, żeby było, tak jak było. Ale dlaczego ja mam się tym ekscytować? – stwierdził Fogiel.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura