REKLAMA

Tusk będzie roznosił ulotki? Sterczewski zadowolony

Niedawno poseł KO Franciszek Sterczewski w mocnych słowach mówił o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki. Były premier odniósł się do wypowiedzi partyjnego kolegi.
Poseł Franciszek Sterczewski z Koalicji Obywatelskiej Tusk będzie roznosił ulotki? Sterczewski zadowolony
Poseł Franciszek Sterczewski z Koalicji Obywatelskiej / TVP Info/zrzut ekranu

Bezpardonowo o ewentualnym powrocie Tuska do polskiej polityki wypowiedział się kilka dni temu poseł Koalicji Obywatelskiej z okręgu poznańskiego Franciszek Sterczewski.

– Powinien wesprzeć Rafała Trzaskowskiego, który jest moim zdaniem najważniejszą figurą w obrębie Koalicji Obywatelskiej – tłumaczył Sterczewski na antenie TVN Sterczewski. – Mam nadzieję, że raczej wesprze nas swoim doświadczeniem, będzie chodził z nami i rozdawał ulotki przy kolejnych wyborach, a niekoniecznie chciał rozdawać karty – dodał poseł KO.

"Prosto, elegancko"

O słowa młodego polityka zapytano Donalda Tuska, podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

– Na pewno znajdę okazję, żeby pomóc posłowi Sterczewskiemu roznosić ulotki, to też jest mój żywioł. Młodzi, którzy myślą politycznie, chcą być traktowani serio i poważnie – tłumaczył w odpowiedzi były premier.

 

 

"Tyle osób się martwiło przez ostatni tydzień, a tu proszę. Prosto, elegancko" – skomentował wypowiedź Tuska Sterczewski.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura