Hołownia o Tusku: Nie dzwoni, nie pisze. Nie narzucam się

– Jak będzie o czym gadać, to na pewno Tusk zadzwoni do mnie albo ja zadzwonię do Tuska. Na razie wydaje się, że on musi poukładać Platformę – tłumaczy Szymon Hołownia, lider Ruchu Polska 2050.
Lider Ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia  Hołownia o Tusku: Nie dzwoni, nie pisze. Nie narzucam się
Lider Ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia / PAP/Tomasz Gzel

Nie milkną komentarze w związku z przejęciem władzy w Platformie Obywatelskiej przez Donalda Tuska oraz sporem byłego premiera z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim.

Na antenie Polsat News lider Polski 2050 Szymon Hołownia został zapytany, z kim wolałby się „dogadywać” – z Donaldem Tuskiem czy z Rafałem Trzaskowskim. Hołownia odpowiedział jednak, że „lubi dogadywać się z każdym". – Pytanie o czym, my mamy się dogadywać, na czym bazować – tłumaczył.

– Donald Tusk ma do mnie telefon, jak będzie chciał porozmawiać, to może do mnie zadzwonić i się na taką rozmowę umówić – podkreślił Hołownia.

–  Na razie nie dzwoni, nie pisze. Nie narzucam się. Jak będzie o czym gadać, to na pewno Tusk zadzwoni do mnie albo ja zadzwonię do Tuska. Na razie wydaje się, że on musi poukładać Platformę – dodał polityk.


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe