Michał N. zatrzymany rano przez ABW jest już na wolności. „Te gnoje czekały na mnie w parku”

Te gnoje czekały na mnie w parku i kiedy sobie biegałem zatrzymało mnie dwóch gości – mówi na nagraniu Michał N. podejrzany o propagowanie totalitaryzmu. Według nieoficjalnych ustaleń TVP Info chodzi o syna Wandy Nowickiej.
 Michał N. zatrzymany rano przez ABW jest już na wolności. „Te gnoje czekały na mnie w parku”
/ fot. YouTube


„Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Michała N., podejrzanego o propagowanie totalitaryzmu. Śledztwo w tej sprawie wszczęto po zawiadomieniu skierowanym do prokuratury przez Szefa ABW” – informowała niedawno Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

„Michał N. prowadzi na jednym z portali społecznościowych kanał o charakterze ekstremistycznym. Propaguje na nim ustrój komunistyczny, nawołując do totalitarnych praktyk i metod działania. Zatrzymany nawołuje do budowy w Polsce państwa komunistycznego i wzywa do rewolucji. W swoich apelach nawoływał również m.in. do niszczenia pomników Żołnierzy Wyklętych i pomnika Romana Dmowskiego, a także do prowadzenia ataków na księży i przedsiębiorców” – dodano.

CZYTAJ WIĘCEJ: ABW zatrzymała Michała N. Nieoficjalnie: Chodzi o syna Wandy Nowickiej 

– Jestem w moim stroju do biegania, wyszedłem sobie pobiegać do parku, który znajduje się obok mieszkania mojej mamy no i te gnoje czekały na mnie w parku i kiedy sobie biegałem zatrzymało mnie dwóch gości – mówi na filmie opublikowanym w serwisie YouTube Michał N.

Jak podkreślił, będzie wraz ze swoim adwokatem składać zażalenie za założenie kajdanek „jako nieproporcjonalny środek”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe