Łysy mężczyzna w różowej sukience ukradł 4 kg lodów z kieleckiej kawiarni?
07.07.2021 23:05

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Okradziono nas!! Nieznany mężczyzna około g.14 podszedł i wyjął z naszej lodowki 4kg bańkę z lodami!!! Mnie się to w głowie nie mieści!!!! Naprawdę wszystko musimy mieć pozamykane pod klucz???? - pisała wczoraj kawiarnia AleBabeczka w Kielcach.
Szybko dzięki świadkom i monitoringowi okazało się, że złodziejem może być łysy mężczyzna w różowej sukience.
- mamy zdjęcia, monitoring, świadków, dane złodzieja i wiemy gdzie mieszka, informacje zostały przekazane policji (...) Dochodzą mnie słuchy, że ta osoba być może jest chora. Ale czy to oznacza, że może nas okradać?
- czytamy teraz na profilu kawiarni
Według profilu cukierni nie jest to pierwszy przypadek kradzieży dokonanej przez tego człowieka.
cyk
Komentarzy: 0
Data publikacji: 07.07.2021 23:05
Źródło: Facebook
Hotel mówi: „Nie odpowiadamy za twoje zgubione rzeczy”. Co możemy zrobić?
18.12.2025 12:15

Komentarzy: 0
W czasie weekendowego pobytu w hotelu zostawiłem w pokoju zegarek. Wyszedłem tylko na kolację, a gdy wróciłem, zegarka nie było. Przeszukałem cały pokój i nic. Zgłosiłem sprawę recepcji, ale usłyszałem, że hotel nie odpowiada za rzeczy pozostawione poza sejfem. Czy naprawdę nic nie mogę zrobić? Zegarek był dla mnie wartościowy, zarówno finansowo, jak i sentymentalnie.
Czytaj więcej
Zdemolował sklep, upił się i zasnął w łazience. Szop recydywista stał się celebrytą
14.12.2025 16:36

Komentarzy: 0
Historia z niewielkiego miasteczka w Wirginii w USA szybko stała się globalną sensacją. Szop pracz, który upił się alkoholem w sklepie monopolowym, dziś podejrzewany jest o serię włamań.
Czytaj więcej
Szpital musiał zaplanować w budżecie projektu działania na rzecz środowisk LGBT+
10.12.2025 22:59
W nocy skradziono 20 tys. sztuk amunicji Bundeswehry. Sprawcy wciąż poszukiwani
02.12.2025 10:22
Singielki, feminizm i strach przed macierzyństwem – źródła zapaści demograficznej w Polsce
30.11.2025 10:27


