REKLAMA

[VIDEO] "Wolisz k..wo na pięści czy na narzędzia?". Internauci przypomnieli "wyczyny" zatrzymanego przez ABW "Towarzysza N."

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała w związku z podejrzeniem propagowania ustroju komunistycznego Michała N. Michał N., syn posłanki Lewicy Wandy Nowickiej, potwierdza fakt zatrzymania w specjalnym filmie na YT, fakt potwierdza również strona "Odrodzenie komunizmu" na Facebooku.
Michał N. [VIDEO]
Michał N. / Screen TT

Internauci przypomnieli "wyczyny" "Towarzysza Michała N."

W jednej z piosenek wyśpiewuje o "Wyklętym ścierwie", które "wyczyścili uczniowie Dzierżyńskiego", a w refrenie "NKWD nie pieprzy się, kontrrewolucję rozgniecie jak wesz". 

Wcześniej Nowicki prowadził fanpejdż "Lewica bez cenzury", na którym, jak pisał w zeszłym roku Wojciech Wybranowski "gloryfikował komunizm,  zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy nazwał „darmozjadami”, wzywał do napaści na przedsiębiorców i księży, wieszania polskich żołnierzy uczestniczących w misjach na Bliskim Wschodzi i niszczenia miejsc pamięci narodowej"

Film jest już usunięty z YouTube, ale inne nagranie przetrwało na Twitterze.

Na tym nagraniu N. broni pomnika Bieruta, sowieckiego kolaboranta, prezydenta PRL.

- Sam wybierz k..wo, czy wolisz na pięści czy na narzędzia? Ty możesz sobie machać tym swoim mieczykiem Chrobrego, mi k..wa wystarczy sierp i cię k..wo zaje..e! Jeszcze raz przyjdziesz na pomnik Bieruta, to ten sierp będzie na ciebie czekał

- mówi na nagraniu N.

N. kwestionował również zbrodnię katyńską.

Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu postuluje zastosowanie środka zapobiegawczego polegającego na zakazie opuszczania kraju.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura