[VIDEO] "Wolisz k..wo na pięści czy na narzędzia?". Internauci przypomnieli "wyczyny" zatrzymanego przez ABW "Towarzysza N."

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała w związku z podejrzeniem propagowania ustroju komunistycznego Michała N. Michał N., syn posłanki Lewicy Wandy Nowickiej, potwierdza fakt zatrzymania w specjalnym filmie na YT, fakt potwierdza również strona "Odrodzenie komunizmu" na Facebooku.
Michał N. [VIDEO]
Michał N. / Screen TT

Internauci przypomnieli "wyczyny" "Towarzysza Michała N."

W jednej z piosenek wyśpiewuje o "Wyklętym ścierwie", które "wyczyścili uczniowie Dzierżyńskiego", a w refrenie "NKWD nie pieprzy się, kontrrewolucję rozgniecie jak wesz". 

Wcześniej Nowicki prowadził fanpejdż "Lewica bez cenzury", na którym, jak pisał w zeszłym roku Wojciech Wybranowski "gloryfikował komunizm,  zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy nazwał „darmozjadami”, wzywał do napaści na przedsiębiorców i księży, wieszania polskich żołnierzy uczestniczących w misjach na Bliskim Wschodzi i niszczenia miejsc pamięci narodowej"

Film jest już usunięty z YouTube, ale inne nagranie przetrwało na Twitterze.

Na tym nagraniu N. broni pomnika Bieruta, sowieckiego kolaboranta, prezydenta PRL.

- Sam wybierz k..wo, czy wolisz na pięści czy na narzędzia? Ty możesz sobie machać tym swoim mieczykiem Chrobrego, mi k..wa wystarczy sierp i cię k..wo zaje..e! Jeszcze raz przyjdziesz na pomnik Bieruta, to ten sierp będzie na ciebie czekał

- mówi na nagraniu N.

N. kwestionował również zbrodnię katyńską.

Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu postuluje zastosowanie środka zapobiegawczego polegającego na zakazie opuszczania kraju.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe