Zabójstwo 3-osobowej rodziny. Trwa akcja policji, opublikowano wizerunek podejrzanego

O zabójstwo trzyosobowej rodziny z miejscowości Borowce pod Częstochową podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek – wynika z informacji częstochowskiej policji, która opublikowała w sobotę personalia i wizerunek poszukiwanego. Do tragedii doszło minionej nocy. Nie żyją 44-letni rodzice i ich 17-letni syn.
Policja, zdjęcie ilustracyjne Zabójstwo 3-osobowej rodziny. Trwa akcja policji, opublikowano wizerunek podejrzanego
Policja, zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/diegoparra

"Częstochowscy policjanci, na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie, poszukują Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób" – poinformowała częstochowska policja na swojej stronie internetowej, apelując o informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego. Służby opublikowały też zdjęcia poszukiwanego mężczyzny.

"Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112" – podała policja.

Tragedia na Śląsku

Jak informował wcześniej mł. asp. Kamil Sowiński z zespołu prasowego częstochowskiej policji, w nocy z piątku na sobotę, 46 minut po północy, policjanci otrzymali informację o awanturze w domu w miejscowości Borowce w gminie Dąbrowa Zielona. 

Na miejscu ujawnili ciała trzech osób: 44-letniego mężczyzny, kobiety w podobnym wieku oraz ich 17-letniego syna.

Policja prowadzi w tej sprawie intensywne czynności śledcze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Rzecznik nie skomentował nieoficjalnych informacji podanych przez Radio RMF FM, które jako pierwsze doniosło o zdarzeniu, że wszystkie ofiary miały rany postrzałowe. Następnie policja potwierdziła, że ofiary zostały zamordowane, a prawdopodobnym sprawcą jest poszukiwany Jacek Jaworek. Policjanci nie ujawniają, czy należy on do rodziny ofiar. (PAP)
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe