"Warto Rozmawiać" wraca na antenę? "Kurski kilkakrotnie już zmieniał zdanie"

Prowadzący "Warto Rozmawiać" dziennikarz Jan Pospieszalski opublikował na Faccebooku nagranie, na którym mówi o powrocie programu na antenę TVP.

– W poniedziałek 12 lipca minie dokładnie trzy miesiące odkąd wyemitowany został ostatni odcinek programu "Warto Rozmawiać" – mówi na początku nagrania opublikowanego w mediach społecznościowych Jan Pospieszalski.

– W tym programie ujęliśmy się za lekarzami, którzy są prześladowani przez Izby Lekarskie, przesłuchiwani tylko za to, że mieli odrębne zdanie ws. polityki wobec COVID-19, którą realizuje Ministerstwo Zdrowia – tłumaczy dalej dziennikarz.

 

Jak podkreśla dalej dziennikarz, w trakcie trzech miesięcy – kiedy program jest zawieszony – „ponad 30 tys. ludzi podpisało apel ws. przywrócenia programu do telewizji”. – Bardzo dziękujemy za wsparcie – podkreśla Pospieszalski.

– Podobno mamy wrócić we wrześniu. Mówię podobno, bo prezes Jacek Kurski kilkakrotnie już zmieniał zdanie, teraz napisał odręczną notatkę na jednym z pism, które producent programu wystosował do zarządu i mamy wracać od września – tłumaczy dalej.

– Niestety żadne inne działania, konkretne decyzje nie przybliżają pojawienia się naszego na antenie – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe