REKLAMA

Kto zagra na Lech Polish Hip-Hop Music Awards?

Pierwsza edycja Lech Polish Hip-Hop Music Awards odbędzie się już 19 sierpnia w legendarnej wrocławskiej Hali Stulecia. Na gali wystąpi ponad dwudziestu polskich artystów hip-hopowych. Równocześnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na wydarzenie. Poznaliśmy już nominowanych, którzy będą walczyli o statuetki pierwszej edycji Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Jednocześnie na swoich faworytów mogą głosować słuchacze, którzy swoje głosy mogą oddawać do 31 lipca na stronie www.plhhma.pl.
Plakat Kto zagra na Lech Polish Hip-Hop Music Awards?
Plakat / Materiały prasowe

 

 

Olbrzymie zainteresowanie

W przeciągu miesiąca słuchacze oddali już ponad 200 tys. głosów. Taka liczba pokazuje, jak zaangażowanych fanów mają polscy artyści i artystki. - W pierwotnych założeniach taką liczbę planowaliśmy osiągnąć w dniu zamknięcia głosowania. Bardzo cieszymy się z pozytywnego odbioru Lech Polish Hip-Hop Awards i zachęcamy do oddawania głosów. Każdy z nich jest ważny i pokazuje, że to, co robimy, jest ważne - mówi Marcin Siwek, organizator wydarzenia. - Tak duże zaangażowanie potwierdza, że podsumowania 2020 roku potrzebuje nie tylko środowisko, ale przede wszystkim słuchacze - dodaje.

Laureaci otrzymają statuetki m.in. z rąk dziennikarzy, celebrytów, sportowców oraz przedstawicieli świata hip-hopu. Głosowanie słuchaczy potrwa jeszcze prawie trzy tygodnie.

 

Wielkie występy na premierowej gali

19 sierpnia na fanów rapu czeka tego dnia nie tylko gala, ale również wyjątkowe koncerty. Organizatorzy związani z największym polskim festiwalem hip-hopowym - odbywającym się w Płocku Polish Hip-Hop Festival - zapewniają, że będzie to niespotykane dotychczas przeżycie chociażby ze względu na iście festiwalowy line-up. Na gali wystąpią: Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC, Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar, Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM.

Raperzy podczas koncertów otrzymają niecodzienny support. O muzyczne tło do utworów zadba Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza. - To niecodzienne połączenie podkreśla charakter wydarzenia, ale gwarantujemy że fani koncertowych emocji będa czuli się w Hali Stulecia jak na festiwalu. Nad projektem pracujemy od 2018 roku, niezwykle mocno zależało nam na tym, by nie była to typowa, “siedząca” gala nagród. Znając polską publiczność i fanów gatunku jesteśmy przekonani, że pod sceną będzie ogień - mówią organizatorzy.

 

Wrocławska uczta dla uczestników

Dla wszystkich uczestników Lech Polish Hip-Hop Music Awards organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek - zarówno tych muzycznych i wizualnych, jak i związanych z aktywnościami fanów. W Hali Stulecia stanie największa w jej historii scena, która będzie składała się z ekranów o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, świateł oraz efektów specjalnych. Podczas występów artyści zaprezentują swoje największe przeboje oraz premierowe utwory, a wszystko to w niezwykłej scenografii.

Już od południa na terenach wokół hali na uczestników będą czekały festiwalowe strefy aktywności, foodtrucki oraz mała scena.

 

Bilety już w sprzedaży

W związku z obostrzeniami pandemicznymi organizatorzy mogą wpuścić ograniczoną liczbę uczestników. Dostępne będą dwa rodzaje biletów w takich samych cenach. Bilet Trybuna gwarantuje miejsce siedzące i będzie przeznaczony dla osób nie posiadających certyfikatu zaszczepienia. Bilet Płyta jest przeznaczony dla osób posiadających certyfikat zaszczepienia, które chcą bawić się pod sceną.

Pierwsza pula biletów dostępna w sprzedaży jest od 15.07 do 25.07 (lub do wyczerpania puli), bilety kosztują 159 zł. W drugiej puli, dostępnej od 26.07 do 5.08 bilety będą kosztowały 179 zł,  w trzeciej od 6.08 do 17.08 199 zł, a w czwartej dostępnej 18-19.08 koszt biletu będzie wynosił 219 zł. Wejściówki na Lech Polish Hip-Hop Music Awards można kupić na portalu biletomat.pl. Bilety: https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/lech-polish-hip-hop-music-awards-wroclaw-2021-10285

 

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura