REKLAMA

Były dziennikarz TVP Info zmierzy się z Jasiem Kapelą na gali MMA. „Każda okazja, żeby spuścić łomot…”

Podczas tej gali będzie sporo interesujących walk, ale tylko ta jedna, nasza, będzie miała wyraźny kontekst polityczno – publicystyczny. Myślę, że zapowiada się znakomita walka – mówi Ziemowit Kossakowski, były dziennikarz TVP Info, który zgodził się na walkę z lewicowym publicystą.
 Były dziennikarz TVP Info zmierzy się z Jasiem Kapelą na gali MMA. „Każda okazja, żeby spuścić łomot…”
/ fot. YouTube / Kanał Sportowy


Według informacji przekazanych przez serwis WirtualneMedia.pl, walka pomiędzy byłym dziennikarzem TVP Info Ziemowitem Kossakowskim a publicystą „Krytyki Politycznej” Jasiem Kapelą miałaby się odbyć pod koniec września lub na początku października br.

– Potwierdzam, że dostałem taką propozycję i już się zgodziłem. Nie wiem, czy wyraził też zgodę Jaś Kapela. Ze swojej strony powiem, że z przyjemnością stoczę tę walkę. Każda okazja, żeby spuścić łomot lewackiemu publicyście jest dobra – powiedział serwisowi Ziemowit Kossakowski.
 


Zapytany o to, dlaczego zgodził się wziąć udział w walce, Kossakowski odparł wprost, że dla pieniędzy. – Podczas tej gali będzie sporo interesujących walk, ale tylko ta jedna, nasza, będzie miała wyraźny kontekst polityczno – publicystyczny. Myślę, że zapowiada się znakomita walka – dodał.

Jak podkreśla portal, Jaś Kapela także potwierdził swój udział w walce, lecz w jego przypadku cały czas trwają negocjacje, „a rzecz rozbija się o kwotę wynagrodzenia dla publicysty”.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura