REKLAMA

Szokujące sceny w Mielnie. Para uprawiała seks pośród tłumu turystów. "Pogonił ich" mężczyzna z klapkiem

Do sieci trafiło szokujące nagranie z Mielna, na którym widać parę uprawiającą seks na plaży. "Zakochanym" nie przeszkadzało to, że jest środek dnia, a oni znajdują się na środku plaży pełnej turystów. Jak podaje "Super Express", tożsamość mężczyzny, który dopuścił się nieobyczajnego zachowania została już ustalona, a on został ukarany mandatem.
 Szokujące sceny w Mielnie. Para uprawiała seks pośród tłumu turystów.
/ screen video

O sprawie jako pierwszy poinformował fanpage "Spotted: Mielno" na Facebooku.

 

Nie pozdrawiam faceta ze zdjęcia, który uprawiał seks w miejscu publicznym na plaży, przy ludziach, przy dzieciach! Ci co widzieli, wiedzą o co chodzi. Gościu ledwo co szedł, wraz ze swoją panienką na pewno zażywali substancje, o których nie trzeba pisać

- wpis o takiej treści pojawił się na w/w profilu. Niebawem do sieci trafiło nagranie, na którym widać całą nieobyczajną scenę. Kilku plażowiczów usiłowało zwrócić uwagę "zakochanym", ci jednak nie specjalnie się tym przejmowali. Kres amorom położył w końcu wzburzony mężczyzna z klapkiem, który zaatakował kopulującego mężczyznę. 

 

Widzieliśmy to nagranie. Wiadomo, że mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Wcześniej został wylegitymowany i ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie 

- poinformowała w rozmowie z "Super Expressem" kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie. Za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym grozi areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1500 złotych albo kara nagany.


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura