Hołownia grzmi: Mamy wojnę ze Stanami Zjednoczonymi

Prawo i Sprawiedliwość otworzyło wszystkie możliwe fronty wojen, jakie dzisiaj Polska może toczyć – twierdzi lider Polski 2050 Szymon Hołownia.
 Hołownia grzmi: Mamy wojnę ze Stanami Zjednoczonymi
/ fot. Facebook/Szymon Hołownia


Lider Polski 2050 Szymon Hołownia postanowił odnieść się do konfliktu wokół ustawy medialnej, która budzi sprzeciw w Brukseli, a także Waszyngtonie. Jego zdaniem „Prawo i Sprawiedliwość otworzyło wszystkie możliwe fronty wojen, jakie dzisiaj Polska może toczyć”.

– Mamy wojnę ze Stanami Zjednoczonymi z lex TVN tle i wydaje się niektórym rządzącym, że jak kupią Abramsy drogo to Amerykanie się nie zorientują, że ktoś ich w tej sytuacji naprawdę mówiąc zupełnie wprost zrobić w bambuko – powiedział Hołownia.

– Proszę popatrzeć jak idą dzisiaj negocjacje ministra Sasina z Czechami w sprawie Turowa. Za chwilę zabraknie nam ludzi do obrażania, za chwilę zabraknie nam krajów do tworzenia konfliktów. Tak właśnie dzisiaj myśli o polityce zagranicznej PiS – dodał.

Zdaniem szefa Polski 2050 PiS traktuje Unię Europejską jak „bar sałatkowy”. – Możemy sobie wybrać to co nam się podoba a resztę zostawić, reszta nas nie interesuje – stwierdził.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe