REKLAMA

Szczątki noworodka w walizce ukrytej w piwnicy? „Wysokie Obcasy” zaskoczone, że prokuratura może poszukiwać matki

W jednym z domów w Kamieńcu Ząbkowickim w województwie dolnośląskim dokonano makabrycznego odkrycia - w walizce ukrytej w piwnicy znaleziono najprawdopodobniej szczątki ludzkie.
 Szczątki noworodka w walizce ukrytej w piwnicy? „Wysokie Obcasy” zaskoczone, że prokuratura może poszukiwać matki
/ fot. YouTube / Strefa Przestrzeni - Zone of Expanse / Wysokie Obcasy - wyborcza.pl


Dramatycznego odkrycia dokonał w środę właściciel domu jednorodzinnego w Kamieńcu Ząbkowickim, gdy sprzątał go po poprzednich lokatorach. W rozmowie z serwisem Onet, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy poinformował, że właściciel znalazł w piwnicę walizkę, w której był worek na śmieci, a w środku szczątki najprawdopodobniej noworodka.

Tuż po odkryciu mężczyzna zawiadomił policję. – Na miejscu przeprowadzono oględziny. Śledztwo zostało wszczęte w kierunku zabójstwa noworodka podczas porodu bądź bezpośrednio po nim – podkreślił prok. Tomasz Orepuk. Sekcja zwłok odbędzie się w poniedziałek i dopiero po niej będzie można potwierdzić, czy na pewno chodzi o szczątki ludzkie.

Agnieszka Mularczyk na łamach „Wysokich Obcasów” jest jednak zaskoczona całą sytuacją.

„Są szczątki, było zabójstwo. Jest noworodek (prawdopodobnie), musiała być matka. Prawdopodobny noworodek nie żyje. Kto mógł zabić? Na pewno matka!” – grzmi Mularczyk i dodaje: „Skąd pomysł, że należy ścigać matkę? A jeśli ludzkie, to może noworodek sam zmarł, a przerażeni rodzice go schowali? A jeśli wypadł (niechcący) ojcu z rąk? Dlaczego opcją domyślną dla prokuratury jest matka?”.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura