REKLAMA

"Logo TVN wzbudzało agresję". Dziennikarz TVN zwyzywany i opluty

Każdy kto doświadczył różnicy pomiędzy własnymi doświadczeniami, np. z Marszu Niepodległości, a relacjami w TVN, ma przynajmniej umiarkowanie negatywny stosunek do wiarygodności stacji. Nic dziwnego, że praca dziennikarza TVN bywa zagrożona przynajmniej niechęcią.
siedziba TVN, Warszawa ul. Wiertnicza
siedziba TVN, Warszawa ul. Wiertnicza / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

- Nigdy nie byłem reporterem wojennym. Nie jeździłem do Iraku, Afganistanu czy w rejony konfliktów. Nieprzyjemne sytuacje czasem zdarzały się w najmniej spodziewanych momentach. Lata temu bywało tak, że do Warszawy zjeżdżały się dziesiątki tysięcy górników, rolników czy hutników. Delikatnie mówiąc, nie byliśmy ich ulubieńcami. Logo TVN-u na mikrofonie wzbudzało agresję u wielu osób (...) Dziś to już się trochę ucywilizowało, ale wtedy nasłuchałem się różnych rzeczy na swój temat, wielokrotnie zostałem zwyzywany, opluty. Nie było to przyjemne, ale taka praca. Trzeba było zachować spokój, nie robiło to na mnie wrażenia. Nigdy nikt mnie nie uderzył

- mówi w wywiadzie z Plejadą Grzegorz Kajdanowicz

 

Nowelizacja ustawy o KRRiTV

Doprecyzowanie regulacji umożliwiających przeciwdziałanie przez KRRiT przejęciu kontroli nad nadawcami RTV przez podmioty spoza UE zakłada projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji wniesiony do Sejmu przez grupę posłów PiS.

Trwa histeria "wiodących mediów" ws. zmian mających rzekomo być skierowanymi przeciwko TVN.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura