REKLAMA

Chodzież: Prezes WOPR z zarzutami wykorzystania seksualnego małoletnich. TVP Info: "To polityk KO"

Zarzuty doprowadzenia dwóch małoletnich do innych czynności seksualnych przedstawiono prezesowi WOPR w wielkopolskiej Chodzieży. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat więzienia – poinformowała w czwartek prokuratura. Jak podaje portal TVP.Info, oskarżony Remigiusz N. jest politykiem Koalicji Obywatelskiej.
 Chodzież: Prezes WOPR z zarzutami wykorzystania seksualnego małoletnich. TVP Info:
/ pixabay.com

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak powiedział PAP, że 67-latkowi przedstawiono trzy zarzuty dotyczące doprowadzenia do innych czynności seksualnych dwóch małoletnich 15-latek.

Remigiusz N. miał wykorzystywać seksualnie poszkodowane na terenie stanicy WOPR w Chodzieży w okresie od czerwca do lipca. "Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Stwierdził, że takie zachowania nie miały miejsca" – powiedział prokurator.

Organy ścigania o sprawie zawiadomiła matka jednej z pokrzywdzonych. Jak podają lokalne media, Remigiusz N. jest członkiem rady powiatu chodzieskiego.

 

Remigiusz N. jest członkiem rady powiatu chodzieskiego. Doniesienia te udało nam się nieoficjalnie potwierdzić w rozmowach z politykami z tego regionu. Ostatni mandat radnego 67-latek zdobył w 2018 roku startując z list Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

- informuje nieoficjalnie portal TVP.Info.

Wobec podejrzanego zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego, a także zakazów: zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, pełnienia funkcji związanych z nadzorem nad młodzieżą oraz opuszczania kraju.

Podejrzanemu grozi do ośmiu lat więzienia.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura