REKLAMA

"AK wydała wyrok na Warszawę". Ostra reakcja byłego posła na haniebną publikację "Newsweeka"

Na łamach magazynu "Newsweek Polska" w rocznicę Powstania Warszawskiego opublikowano tekst "Powstanie Warszawskie. "AK wydała wyrok na Warszawę". Publikację w ostrych słowach skomentował były poseł Kukiz'15 i historyk Tomasz Jaskóła.
Powstanie Warszawskie
Powstanie Warszawskie / ipn.gov.pl

Obrzydzenie jak, co rok. Wyrok na Polskę i Polaków wydali NIEMCY I ROSJANIE, napadając na nasz kraj w 1939 r. i od początku mordując, grabiąc w imię obłąkanych dwóch ideologii, ale tak naprawdę w imię likwidacji naszego narodu. Precz fałszerze historii! 

- pisze Tomasz Jaskóła na Facebooku w emocjonalnym komentarzu.

 

Takie wpisy są niezwykle niebezpieczne. To jest ohydna propaganda sprytnie omijająca przyczyny tego skąd w ogóle PW. Tak sobie jakieś AK postanowiło zniszczyć swoją stolice. Za 5 lat odczytam tytuł, że Niemieccy żołnierze bronili Warszawy przed jej zburzeniem przez AK. Psuliśmy też święta żołnierzom Wehrmachtu (smutne święta żołnierzy wehrmachtu-jeden z tytułów art.), a dzięki innym żołnierzom Wehrmachtu polskie dzieci miały Bolka i Lolka oraz inne bajki (artykuł o takiej treści)

- wskazał były poseł.

 

Czy wy nie czujecie, czy to wprost czy intuicyjnie, ze ktoś was zwyczajnie ordynarnie oszukuje i z was kpi takim „dznnikarstwem” czy raczej dziwną propagandą? 

- podsumował pytaniem Jaskóła.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura