Cichopek dumna z "patodeweloperki" w Warszawie? Internauci komentują

Aktorka i prezenterka telewizyjna Katarzyna Cichopek postanowiła pochwalić rozwijającą się Warszawę. Post, w którym wyrażą dumę ze stolicy, wzbudził jednak konsternację internautów.
Aktorka i prezenterka telewizyjna
Aktorka i prezenterka telewizyjna "Katarzyna Cichopek / Serecki - Praca własna/CC BY-SA 4.0

Co tak zaskoczyło internautów? Miejsce, które "zachwyciło" celebrytkę.

 

 

 

„Warszawski Hongkong…czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłę? 
Kocham moje miasto i jestem dumna” – napisała Katarzyna Cichopek publikując na Instagramie zdjęcie z Warszawy, na którym widac tzw. "warszawski Hongkong".

Chodzi o wielką inwestycję na warszawskiej Woli – osiedle na którym znajduje się m.in. kilkudziesięciopiętry budynek, w którym mieścić się będzie ponad tysiąc mieszkań. Zdjęcia powstającego wieżowca oraz sąsiadujących z nim bloków od miesięcy wzbudzają wiele komentarzy, ponieważ na osiedlu budynki stoją bardzo blisko siebie, a deweloper chwali się m.in. możliwością zakupu 18 metrowego "mikroapartamentu".

W odpowiedzi na wpis Cichopek wiele osób tłumaczy jej, że pokazywana przez nią inwestycja raczej nie jest powodem do dumy dla warszawiaków.

„To akurat przykład Warszawy zmieniającej się w złym kierunku” – pisze jedna z osób obserwujących Cichopek na Instagramie.

„Nie trafiła Pani z przykładem >>rośnięcia w siłę<<. Blok na bloku to nie siła, to bezradność miasta, które sprzedaje każdy centymetr kwadratowy kosztem zieleni i nie tylko” – komentuje inna kobieta.

„Raczej opada z sił, a nie rośnie w siłę. Co w tym wspaniałego? Mieszkanie w molochu i patrzenie na blokowiska z balkonu...” – dodaje kolejna internautka.

"Cichopek reklamuje patodeweloperke hasztagiem z Powstania Warszawskiego. Czy można niżej upaść?" – pyta na Twitterze aktywista miejski Jan Śpiewak.

 

 

 

„Warszawska Wola wiele wycierpiała i niestety cierpi dalej. Raz na patodeweloperkę, dwa na patocelebrytów” – napisał natomiast koordynator Programu Synergia Ministerstwa Aktywów Państwowych Łukasz Turkowski.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe