Brutalne morderstwo w Pleszewie. Nieoficjalnie: Przynajmniej jeden sprawca był pod wpływem narkotyków

W ubiegłą niedzielę policja znalazła na terenie ogródków działkowych w Pleszewie ciało 43-latka. Media ujawniają nowe informacje w tej sprawie.
Policja, zdjęcie ilustracyjne Brutalne morderstwo w Pleszewie. Nieoficjalnie: Przynajmniej jeden sprawca był pod wpływem narkotyków
Policja, zdjęcie ilustracyjne / / fot. Lukas Plewnia / CC BY-SA 2.0

Do zbrodni doszło 1 sierpnia, na terenie ogródków działkowych w Pleszewie (woj. wielkopolskie).

Morderstwo na terenie ogródków działkowych

Jak relacjonują lokalne media, policjanci otrzymali informację o zabójstwie około godziny 21. Na terenie ogródków działkowych przy ul. Wierzbowej znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny.

W sprawie zatrzymano trzy osoby 17-latka, 20-latka i 26-letnią kobietę. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Pleszewa, podobnie jak ofiara zabójstwa. Cała trójka usłyszała już zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

43-latek został bowiem zabity w bardzo brutalny sposób, był bity pięściami i nogami, duszony i uderzany kamieniem. Miał kilkanaście ran kłutych.

Serwis RMF FM podaje, że 43-latek kilkanaście godzin przed śmiercią miał pobić swoją 40-letnią partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala, który jednak opuściła na własne żądanie.

Wówczas do domku letniskowego, w którym przebywał agresywny partner kobiet, przyjechał jej 17-letni syn z dziewczyną i kolegą. To właśnie obi mieli zabić 43-latka.

Jak wynika z informacji pleszew.naszemiasto.pl, od zatrzymano pobrano także próbki krwi, aby zbadać czy byli pod wpływem alkoholu i narkotyków. "Specjalna ekipa sprowadzona z Gdańska - sprawdzi szczegółowo ślady krwi po zbrodni. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić przynajmniej jedna z osób w dniu morderstwa miała być pod wpływem narkotyków" - podaje serwis.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe