REKLAMA

USA: Nieznani sprawcy otworzyli ogień przed Pentagonem. Zamknięto gmach ministerstwa

Waszyngtoński Pentagon, siedziba ministerstwa obrony USA, został zamknięty po tym, gdy na przystanku autobusowym przed gmachem doszło do strzelaniny - podał we wtorek rzecznik ministerstwa.
Policja i urzędnicy pracują na miejscu strzelaniny na dworcu autobusowym metra przed Pentagonem w Arlington w stanie Wirginia, USA, 3 sierpnia 2021 r. Wiele osób zostało rannych podczas strzelaniny, która spowodowała zamknięcie Pentagonu USA: Nieznani sprawcy otworzyli ogień przed Pentagonem. Zamknięto gmach ministerstwa
Policja i urzędnicy pracują na miejscu strzelaniny na dworcu autobusowym metra przed Pentagonem w Arlington w stanie Wirginia, USA, 3 sierpnia 2021 r. Wiele osób zostało rannych podczas strzelaniny, która spowodowała zamknięcie Pentagonu / PAP/EPA/JIM LO SCALZO

Według mediów, na miejscu słychać było kilkanaście strzałów. Lokalny portal Arlington Now przekazał, że co najmniej trzy osoby zostały ranne, w tym jeden policjant. Straż pożarna hrabstwa Arlington poinformowała, że do szpitala przewieziono kilku pacjentów.

Policja poszukuje jednego z podejrzanych.

W odpowiedzi na "działania policji" Pentagon został postawiony w stan lockdownu, zaś pociągi metra tymczasowo omijają stację Pentagon. (PAP)

 

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura