REKLAMA

Obrzydliwy festiwal hejtu po śmierci 19-letniej Basi. Na profil młodej kobiety wrzucono zdjęcie jej zwłok

Nie milkną echa tragedii, która miała miejsce w sobotę 31 lipca w Katowicach. Tymczasem, jak informuje dziennik „Super Express” na facebookowym profilu młodej kobiety pojawiło się zdjęcie jej zwłok. Przypomnijmy, że od kilku dni na jej internetowym koncie trwa obrzydliwy festiwal hejtu.
 Obrzydliwy festiwal hejtu po śmierci 19-letniej Basi. Na profil młodej kobiety wrzucono zdjęcie jej zwłok
/ fot. YouTube/ SILESIA FLESZ TVS


Nie milkną echa tragedii, która miała miejsce w sobotę 31 lipca w Katowicach. Przed godz. 6 rano pod kołami autobusu prowadzonego przez 31-letniego Łukasza T. zginęła 19-letnia Basia. a dostępnym w mediach społecznościowych amatorskim nagraniu widać, jak kierowca autobusu najeżdża na grupę młodych ludzi, z których część uczestniczyła w bójce na pasie ruchu. Nastolatka znika pod kołami pojazdu, który ciągnie ją przez kilkadziesiąt metrów, zaś jeden z mężczyzn jest popychany przez jadący autobus, inni uciekają na boki, a następnie biegną za odjeżdżającym pojazdem. Mężczyzna odpowie za zabójstwo.

– Według wstępnych wniosków po sekcji zwłok, przyczyną zgonu były bardzo rozległe, wielonarządowe obrażenia, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które doprowadziły do zatrzymania krążenia – poinformowała we wtorek Monika Łata z zespołu prasowego Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

ZOBACZ WIDEO: SZOK! Do sieci wyciekło nagranie z Katowic! Kierowca autobusu zatrzymany, nie żyje 19-letnia kobieta

Tymczasem, jak informuje dziennik „Super Express” na facebookowym profilu młodej kobiety pojawiło się zdjęcie jej zwłok. Przypomnijmy, że od kilku dni na jej internetowym koncie trwa obrzydliwy festiwal hejtu. Pod jednym z jej wpisów, które wrzuciła niedługo przed śmiercią, pojawiło się kilkanaście tysięcy komentarzy.

„Widać na nim leżące na ulicy ciało kobiety, otoczone niebieskim parawanem. Wiele wskazuje na to, że autorem fotografii jest przedstawiciel służb, które dotarły na miejsce krótko po potrąceniu kobiety. Oburzające jest, że zdjęcie znalazło się na profilu dziewczyny, a rodzina, bliscy i znajomi 19-latki muszą patrzeć na to, co wyprawia się na koncie zmarłej na Facebooku” – zwraca uwagę „Super Express”.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura