REKLAMA

Spięcie na linii Siarkowska-Niedzielski. "To się dopiero okaże, co kogo przerasta"

Minister zdrowia Adam Niedzielski w mocnych słowach skomentował działania posłów klubu PiS Anny Siarkowskiej i Janusza Kowalskiego.
Minister zdrowia Adam Niedzielski Spięcie na linii Siarkowska-Niedzielski.
Minister zdrowia Adam Niedzielski / PAP/Artur Reszko

W połowie lipca posłowie klubu PiS Anna Siarkowska i Janusz Kowalski informowali o niepokojących sygnałach, dotyczących zmuszania do szczepień dzieci z domu dziecka w Nowym Dworze Gdańskim. CZYTAJ WIĘCEJ

Po rozmowach z przedstawicielami starostwa powiatowego, posłanka Siarkowska ponownie skomentowała sprawę w mediach społecznościowych. "W sprawach dotyczących dziecka decydują rodzice. Gdy ich zabraknie – opiekunowie prawni. Sprawują oni opiekę i ochronę nad interesami osobistymi (!!!) oraz majątkowymi dziecka. Doniesienia, że w sprawach dotyczących zdrowia dzieci ktoś podejmuje decyzję bez zgody opiekunów prawnych należy weryfikować” – podkreślała Siarkowska na Twitterze.

Posłanka wprost sprzeciwia się również obowiązkowi szczepień oraz wprowadzaniu ograniczeń dla osób niezaszczepionych. 

Niedzielski vs. Siarkowska i Kowalski

 – Biorą na siebie ogromną odpowiedzialność i moim zdaniem odpowiedzialność, która ich przerasta – skomentował działania posłów klubu PiS minister Adam Niedzielsk, podczas konferencji w Białymstoku.

 

 

"Panie Ministrze Niedzielski, to się dopiero okaże, co kogo przerasta" – odpowiedziała szybko politykowi na Twitterze Siarkowska.

W kolejnych wpisach polityk tłumaczy, że "zajmuję się wyłącznie obroną praw i wolności obywatelskich, które gwarantuje Polakom Konstytucja".

"Nazywanie ludzi, którzy domagają się stosowania obowiązującego w Polsce prawa >>antyszczepionkowcami<< jest kłamstwem" – napisała Siarkowska reagując na wpis dziennikarki Karoliny Hytrek-Prosieckiej.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura