REKLAMA

[WIDEO] „Urodzenie dziecka to dla matki udręka?”. Internauci zszokowani po wypowiedzi Tuska

Panie @donaldtusk, urodzenie każdego z moich dzieci było wielkim szczęściem i radością! Każdego dnia dziękuję, że je mam! I na pewno nie była to demograficznie fajna "rzecz' a tym bardziej 20 letnia udręka – pisze na Twitterze wzburzona słowami szefa PO internautka.
 [WIDEO] „Urodzenie dziecka to dla matki udręka?”. Internauci zszokowani po wypowiedzi Tuska
/ fot. PAP/Tytus Żmijewski / Twitter


– Urodzenie dziecka, już nie mówiąc o dwójce, trójce, czwórce, to jest demograficznie fajna rzecz, ale dla kobiety jakże często to jest udręka na najbliższe dwadzieścia lat życia – mówił podczas spotkania z mieszkańcami Nakła nad Notecią pełniący obowiązki przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.


„Panie @donaldtusk, urodzenie każdego z moich dzieci było wielkim szczęściem i radością! Każdego dnia dziękuję, że je mam! I na pewno nie była to demograficznie fajna "rzecz' a tym bardziej 20 letnia udręka. Nie wiem jakie zdanie ma pańska żona, ale proszę nie generalizować!” – napisała na Twitterze jedna z internautek. 

„Matki są udręczone przez urodzone dzieci dlatego Tusk zmusił je aby 7 lat dłużej pracowały na swoją emeryturę. Czego nie rozumiecie?” – pisze europoseł PiS Dominik Tarczyński.

„Są tu jakieś udręczone matki?” – zapytała inna z użytkowniczek. „Już wiecie o co walczą kobiety z błyskawicą popierane przez #Tusk Dziecko to udręka więc chcą mieć wolność wyboru jakby pojawiła się niechciana ciąża” – dodał internauta.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura