REKLAMA

„Wyjdź do ludzi i powiedz, co masz zamiar z tym zrobić!”. Tusk zaapelował do Kaczyńskiego

Wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński milczy, schował się do jaskini – stwierdził podczas internetowej transmisji nowy-stary szef PO Donald Tusk.
 „Wyjdź do ludzi i powiedz, co masz zamiar z tym zrobić!”. Tusk zaapelował do Kaczyńskiego
/ fot. PAP/Tytus Żmijewski

Były premier dzień po spotkaniu z mieszkańcami Nakła nad Notecią zorganizował internetową transmisję w mediach społecznościowych, gdzie internauci mogli mu zadawać pytania. „W Nakle mimo fenomenalnej atmosfery zabrakło czasu, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Dlatego już dziś [czwartek - przyp. red.] o 18:30 zobaczmy się na żywo” – pisał Tusk.

Jednym z tematów, który poruszył podczas transmisji była sprawa osób niechcących zaszczepić się przeciw COVID-19 i ewentualnego jesiennego ponownego lockdownu z powodu czwartej fali.

– Wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński milczy, schował się do jaskini. Mamy do czynienia z zielonymi ludzikami, grupami ludzi, którzy gromadzą się w wojskowych mundurach. To przypomina sytuację na Białorusi. Nie wiemy, kto to jest, kto im pozwala na takie działania. Po to, żeby zastraszać ludzi? To jest skandal – stwierdził Tusk.

– Jarosławie, wyjdź do ludzi i powiedz, co masz zamiar z tym zrobić! (...) Oczekujemy jasnych decyzji – zaapelował do szefa PiS były premier.


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura