REKLAMA

Durczok żali się na TVN. "Żal pomieszany ze złością"

Był dziennikarz TVN i TVN24 Kamil Durczok nie kryje rozgoryczenia z powodu pominięcia go w archiwalnych materiałach przygotowanych na 20-lecie stacji.
Dziennikarz Kamil Durczok Durczok żali się na TVN.
Dziennikarz Kamil Durczok / YouTube / TELEWIZJA PIOTRKÓW

W poniedziałek TVN24 obchodziła 20. urodziny i z tej okazji na antenie oraz w internecie pojawiło się wiele materiałów przypominających pracę dziennikarzy stacji w ostatnich latach.

W materiałach i wspomnieniach zabrakło jednak dziennikarza, który przez wiele lat był twarzą TVN i TVN24 – Kamila Durczoka. 

 

 

„O... Niezła dyskusja się rozpętała w związku z moją 10 letnią pracą w TVN i TVN24. Duma, że mogłem przez 10 lat kierować najlepszym zespołem newsowym w Polsce” – komentuje sytuację na Twitterze Durczok.

„Żal pomieszany ze złością po brutalnym wycięciu ze WSZYSTKICH materiałów w archiwum. Ale mimo to #muremzaTVN!” – zapewnia dale dziennikarz.

Durczok pracował w TVN, a później także w TVN24 od 2006 do 2015 roku. Był szefem "Faktów", prowadził najważniejsze programy informacyjne i publicystyczne. Odejście dziennikarza związane było z aferą mobbingową w stacji. Durczok miał dopuszczać się wobec podwładnych mobbingu, w czasie kiedy był naczelnym "Faktów".

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura