REKLAMA

Drwiła z ataku na Sośnierza. "Czy pani poseł Okła-Drewnowicz przeprosiła?"

Kiedy poseł Konfederacji padł ofiarą ataku tłumu pod Sejmem, poseł Platformy Obywatelskiej Małgorzata Okła-Drewnowicz nie tylko nie potępiła ataku, ale drwiła z sytuacji na Twitterze.
Poseł Platformy Obywatelskiej Małgorzata Okła-Drewnowicz Drwiła z ataku na Sośnierza.
Poseł Platformy Obywatelskiej Małgorzata Okła-Drewnowicz / Jarosław Roland Kruk - Praca własna/CC BY-SA 4.0

Sejm przyjął w środę nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Za ustawą głosowało 228 posłów, przeciw było 216, wstrzymało się 10. Ustawa wywołuje olbrzymie kontrowersje.

W związku z głosowaniem pod Sejmem zebrała się grupa protestujących. Kiedy z budynków parlamentu wyszedł poseł Konfederacji Dobromira Sośnierza, zebrani najpierw wykrzykiwali pod jego adresem wulgaryzmy, następnie zaczęto go szarpać. CZYTAJ WIĘCEJ

Skandaliczne zachowanie polityk PO

Żenujący komentarz napisała w mediach społecznościowych poseł Platformy Obywatelskiej Małgorzata Okła-Drewnowicz, która relacjonując sytuację stwierdziła, że "do posła Sośnierza przemówił Naród". Później wpis usunęła.

 

 

„Nie milkną echa wczorajszego ataku na kol. Sośnierza. Zwracam się do opozycji, która dała przyzwolenie na takie zachowanie. 
– Czy pani poseł Okła-Drenkwicz (Okła-Drewnowicz - red.) przeprosiła, czy jest Wam chociaż wstyd za zachowanie Waszej koleżanki?” – pyta na Twitterze polityk Konfederacji Jakub Kulesza.

„Czy jesteście dumni ze >>Strajku Kobiet<< pochwalającego i zapowiadającego podobne działania?” – pisze dalej poseł.

„Oczekujemy wyjaśnień i przeprosin od TVN-u, polityków i dziennikarzy zaangażowanych w manifestację, na której go zaatakowano” – dodaje Kulesza.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura