REKLAMA

Kukiz mówi o fali hejtu. Szokujący komentarz Lubnauer

Na Pawła Kukiza i posłów Kukiz'15 spadła fala hejtu po środowym głosowaniu ws. ustawy medialnej. Sytuację w drwiący sposób skomentowała posłanka KO Katarzyna Lubnauer.
Posłanka KO Katarzyna Lubnauer Kukiz mówi o fali hejtu. Szokujący komentarz Lubnauer
Posłanka KO Katarzyna Lubnauer / Łukasz Kamiński - E-mail by Lubnauer MP office/CC BY-SA 3.0

Większość sejmowa przyjęła w środę nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Za ustawą głosowało 228 posłów, przeciw było 216, wstrzymało się 10. Ustawa wywołuje olbrzymie kontrowersje. Teraz ustawą zajmie się Senat. CZYTAJ WIĘCEJ

W uchwaleniu ustawy PiS-owi pomogli posłowie Kukiz'15, którzy z tego powodu spotkali się z falą hejtu. Z najmocniejszą krytyką mierzy się lider ugrupowania – Paweł Kukiz.

– Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz, a portale i ... TVN, który tak bardzo śmierć Adamowicza przeżywał, ten hejt podkręcają – stwierdził polityk w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

W reakcji na słowa lidera Kukiz'15 posłanka KO Katarzyna Lubnauer, nie tylko nie potępiła ataków na polityków –  którzy poparli ustawę medialną – ale zasugerowała, że Kukiz zasłużył na "pretensje" wyborców.

 

 

 

"Zdradził Kukiz wyborców i dziwi się, że maja pretensje. Sam kiedyś takich polityków nazywał szmatą i K.. –  dał przykład" – napisała posłanka.

"Na Prezydenta Adamowicza był zorganizowany hejt i to mediów publicznych" – dodała.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura