REKLAMA

Gwiazda TVP odeszła ze stacji po 12 latach. Teraz będzie pracować w TVN

Na początku roku, po 12 latach pracy, Marzena Rogalska postanowiła odejść z pracy w TVP. Dzisiaj dziennikarka poinformowała gdzie będzie teraz pracować.
Studio telewizyjne, zdjęcie ilustracyjne Gwiazda TVP odeszła ze stacji po 12 latach. Teraz będzie pracować w TVN
Studio telewizyjne, zdjęcie ilustracyjne / Flickr.com/Kevin Muncie/(CC BY-ND 2.0)

Przez ostatnie lata Rogalską najczęściej można było oglądać w programie "Pytania na śniadanie", gdzie tworzyła lubiany przez widzów duet z Tomaszem Kammelem. W lutym dziennikarka poinformowała jednak, że odchodzi z TVP.

Dalsze plany Rogalskiej

Przez wiele tygodni media spekulowały gdzie teraz będzie pracować dziennikarka. Dzisiaj rano Rogalska potwierdziła, że wraca do stacji TVN (gdzie pracowała w latach 2004-2008).

Prezenterka ma poprowadzić powracający w nowej odsłonie program "Miasto Kobiet". Rogalska będzie jedną z trzech prowadzących.

 

 

 

„Będziemy poruszały aktualne tematy, rozmawiały o tym co ważne, co nam daje siłę, co ją odbiera, między innymi po to, żeby dowiedzieć się CZEGOŚ WIĘCEJ o nas, o Was. Bez pouczania, bez pokazywania jedynego, >>słusznego<< punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie mogę się doczekać!” – napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura