REKLAMA

Dziennikarz żartuje z Pawła Kukiza. "Przepraszam najmocniej, się pomyliłem"

Dziennikarz Radia Złote Przeboje Kamil Baleja dołączył do osób żartujących z Pawła Kukiza, z powodu decyzji polityka w sprawie tzw. ustawy medialnej.
 Dziennikarz żartuje z Pawła Kukiza.

Sejm przyjął w środę nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Za ustawą głosowało 228 posłów, przeciw było 216, wstrzymało się 10. Ustawa wywołuje olbrzymie kontrowersje. CZYTAJ WIĘCEJ

Hejt i drwiny pod adresem Pawła Kukiza

Po głosowaniu ws. ustawy medialnej posypały się wulgarne komentarze pod adresem polityków PiS-u, Konfederacji i Kukiz'15, którzy poparli nowelizację.

– Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz – komentował sytuacje Paweł Kukiz w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Kilka stacji radiowych (w tym Antyradio) grozi, że nie będzie puszczać piosenek Pawła Kukiza.

Na antenie Radia Złote Przeboje dziennikarz Kamil Baleja postanowił natomiast zażartować z polityka i muzyka.

 

 

W trakcie porannego pasma, dziennikarz nawiązał do pomyłki posłów Kukiz'15 (w głosowaniu nad odroczeniem obrad Sejmu), która doprowadziła do uchwalenia tzw. ustawy medialnej.

– Siedem minut po siódmej, dzień dobry państwu o poranku, dla was teraz Kukiz "Bo tutaj jest jak jest". A nie, przepraszam najmocniej, się pomyliłem, to nie ten guzik, nie, nie, nie, teraz Urszula "Niebo dla ciebie” – stwierdził Baleja, po chwili przełączając piosenkę.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura