Co za wpadka w TVN24! Nie wiedzieli, że są na antenie! Padły słowa o zarobkach [WIDEO]

Dobry wieczór państwu, ja dzwonię żeby poinformować państwa o czymś nietypowym. Dotyczy to bezpośrednio państwa – zaskoczył prowadzących "Szkło kontaktowe" pan Krzysztof z Zawiercia.
 Co za wpadka w TVN24! Nie wiedzieli, że są na antenie! Padły słowa o zarobkach [WIDEO]
/ fot. Twitter / TVN24


Do programu „Szkło kontaktowe” na antenie TVN24 dodzwonił się pan Krzysztof z Zawiercia, który wyjawił, że w internetowej aplikacji TVN24, można było przez dziesięć minut podsłuchiwać prowadzących, którzy nie wiedzieli, że znajdują się na antenie przed rozpoczęciem programu.

– Dobry wieczór państwu, ja dzwonię żeby poinformować państwa o czymś nietypowym. Dotyczy to bezpośrednio państwa – zaczął pan Krzysztof. – Otóż, ja jestem wielkim fanem państwa stacji, do tego stopnia, że mam wykupiony pakiet państwa stacji TVN24GO. (…) Na kanale „GO4” dziesięć minut przed startem programu, weszliście państwo na antenę i można było usłyszeć wszystko to, co państwo mówili – powiedział widz „Szkła kontaktowego”, czym zaskoczył prowadzących program.

– Pani Kasia opowiadała o hydrauliku, o zarobkach w „Dzień Dobry TVN”, o tym, że ich właściwie nie ma. Padło słowo „pie***le” z ust pani Kasi. No i bardzo zabawnie się to oglądało – dodał.

– Bardzo panu dziękujemy za czujność, no to nieźle – odpowiedzieli na całą sytuację prowadzący program.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe