REKLAMA

Szef CAS o Gowinie: "Stał się trollem Zjednoczonej Prawicy"

- Mógł realizować swoje projekty, kierował superresortem, ale J Gowin ze swoimi kilkoma posłami (tyle pozostało z 17) wybrał hejtowanie Zjednoczonej Prawicy, zdany na łaskę D Tuska i 5 minut popularności w mediach, aby zapracować na miejsce na jednej z opozycyjnych list - napisał na Twitterze Norbert Maliszewski, szef Centrum Analiz Strategicznych.
 Szef CAS o Gowinie:
/ screen YouTube/ Telewizja Republika

- Mógł realizować swoje projekty, kierował superresortem, ale J Gowin ze swoimi kilkoma posłami (tyle pozostało z 17) wybrał hejtowanie Zjednoczonej Prawicy, zdany na łaskę D Tuska i 5 minut popularności w mediach, aby zapracować na miejsce na jednej z opozycyjnych list. Przykre.

- napisał na Twitterze szef CAS, Norbert Maliszewski. 

- Mógł wszystko… kuszące, ale z tego nie skorzystał. Dlaczego? Bo miał swoją godność. Godność to ta cecha, której nie da się kupić za żadne pieniądze. Adieu!

- skomentowała posłanka Porozumienia Anna Kornecka.

- Konsultacje projektów trwają. Mógł zgłaszać uwagi. Zamiast tego stał się trollem Zjednoczonej Prawicy i opowiada niestworzone historie w mediach, które chętnie to publikują. Dla miejsca w PSL? Zgodnie z czyim scenariuszem ? Mało to godne. Trolli nie należy karmić, żegnamy z żalem.

- zaznaczył Norbert Maliszewski.

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura