13-latka urodziła martwe dziecko. Policja ustaliła kto wykorzystał dziewczynkę

Śledczy ustalili kto jest ojcem dziecka 13-latki, która trafiła do szpitala w Kielcach. Jest to 71-letni mężczyzna.
Pacjentka w szpitalŚledczy ustalili kto jest ojcem dziecka 13-latki, która trafiła do szpitala w Kielcach. Jest to 71-letni mężczyzna.u, zdjęcie ilustracyjne / Flickr.com/Eric Lewis/(CC BY-SA 2.0) 13-latka urodziła martwe dziecko. Policja ustaliła kto wykorzystał dziewczynkę
Pacjentka w szpitalŚledczy ustalili kto jest ojcem dziecka 13-latki, która trafiła do szpitala w Kielcach. Jest to 71-letni mężczyzna.u, zdjęcie ilustracyjne / Flickr.com/Eric Lewis/(CC BY-SA 2.0)

Jak relacjonuje "Echo Dnia", 13-latka trafiła do szpitala wojewódzkiego na kieleckim Czarnowie w ubiegłym tygodniu. Dziewczynka wcześniej miała przebywać u babci pod Kielcami. Śledczy prowadzący sprawę potwierdzają, że 13-latka poroniła w szóstym miesiącu ciąży.

71-latek wykorzystał dziewczynkę

Policja i prokuratura od razu zaczęła ustalać kto jest ojcem dziecka.

– Okazał się nim 71-latek. Kluczowym dowodem są wyniki badań DNA. Prokurator zlecił zatrzymanie mężczyzny i przedstawił mu zarzut współżycia seksualnego z 13-latką – poinformował cytowany przez serwis "Echo Dnia" prokurator Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

–  Podejrzany częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia – dodał prokurator. Na razie śledczy nie ujawniają jakie relacje łączyły Stanisława G. z 13-latką.

 Za zarzucany czyn 71-letniemu mężczyźnie grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe