REKLAMA

[FOTO] "Kochani, daliśmy radę!". Posłanka KO pochwaliła się darami dla muzułmańskich imigrantów. Z wieprzowiną

- Kochani, daliśmy radę! BRAWO! Od wczoraj do biura poselskiego przychodzą cudowne osoby z pomocą dla ludzi, którzy utknęli na granicy. Mamy już mnóstwo rzeczy! Dziękuję! - pisze posłanka Koalicji Obywatelskiej i działaczka Zielonych Urszula Sara Zielińska na Facebooku. W inicjatywę włączyła się również inna posłanka KO Klaudia Jachira.
 [FOTO]
/ Screen TT Urszula Sara Zielińska

- Najpotrzebniejsze produkty razem z posłanką Klaudia Jachira spróbujemy dostarczyć jutro grupie w Usnarzu Górnym. Pozostałe przekażemy potrzebującym przez Urząd ds. Cudzoziemców

- pisze Urszula Sara Zielińska

Jest jeden problem. Pośród "darów" znajdują się np. puszki "Wieprzowiny w sosie własnym". Wieprzowina jest rodzajem mięsa absolutnie zakazanego w islamie. A imigranci to najprawdopodobniej muzułmanie.

Na granicy Polski z Białorusią pojawiają się migranci. Według doniesień mają to być głównie młodzi Irakijczycy. Z podobnym problemem boryka się Litwa, której służby opublikowały dziś nagrania jak Białorusini nagrywają "filmy z imigrantami", które mają poruszać opinię publiczną w krajach UE.

"Do uchodźców" pojechali dwaj znani posłowie Platformy Joński i Szczerba. Straż Graniczna oczywiście ich nie dopuściła ponieważ musieliby przekroczyć granicę Polski i Unii Europejskiej. Straż Graniczna sama dostarcza prowiant potrzebującym.

Czytaj również: "Reżim białoruski od każdego migranta dostarczonego na granicę UE bierze podobno ok. 10 tys. dolarów"


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura