REKLAMA

„Owszem, sprzedałem się”. Zaskakujące słowa Pawła Kukiza

Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo nie rozumieć, ale podłością jest zarzucanie mi korupcji – napisał lider Kukiz'15.
 „Owszem, sprzedałem się”. Zaskakujące słowa Pawła Kukiza
/ fot. screen YouTube - Super Express


W ubiegłą środę w Sejmie czterej posłowie Kukiz’15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu, co wywołało falę krytycznych komentarzy polityków opozycji.

Obrady były kontynuowane, zaś trzech posłów Kukiz’15 po kontrowersyjnym wydarzeniu poparło projekt przygotowany przez polityków Prawa i Sprawiedliwości zmiany w tzw. ustawie medialnej.

Kukiz, który długo milczał w tej sprawie, postanowił w końcu odnieść się do wszystkiego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Nigdy nie chciałem, nie chcę i chcieć nie będę posad, ministerstw, synekur ani dla siebie, ani dla naszych posłów, ani naszych rodzin, znajomych. Dla nikogo. I od nikogo” – napisał na Facebooku.

„Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo nie rozumieć, ale podłością jest zarzucanie mi korupcji” – dodał.

„Owszem, sprzedałem się. Ale nie za pieniądze tylko za ustawy, które będą służyć wszystkim Polakom…” – stwierdził szef Kukiz’15.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura