Jachira legitymowała polskich strażników granicznych. Pawłowicz nie przebiera w słowach

Do czego to doszło...CYWILE,też z immunitetem POSŁA,ATAKUJĄ na wsch.granicy,z wnętrza terytorium Polski - POLSKĄ STRAŻ GRANICZNĄ i POLSKICH ŻOŁNIERZY – pisze wzburzona Krystyna Pawłowicz
 Jachira legitymowała polskich strażników granicznych. Pawłowicz nie przebiera w słowach
/ fot. Twitter


„Posłanki Koalicji Obywatelskiej Ula Zielińska i Klaudia Jachira pytają dowódcę, czy nie ma problemu z tym, że afganskie kobiety nie mają jak załatwić potrzeb fizjologicznych. Nie otrzymują odpowiedzi” – pisał w piątek na Twitterze dziennikarz TOK FM Jakub Medek i opublikował film, na którym widać, jak parlamentarzystki zdecydowały się wylegitymować funkcjonariuszy.


Do całej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się sędzia TK i była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

„Do czego to doszło...CYWILE,też z immunitetem POSŁA,ATAKUJĄ na wsch.granicy,z wnętrza terytorium Polski - POLSKĄ STRAŻ GRANICZNĄ i POLSKICH ŻOŁNIERZY strzegących RP,przed naszymi śmiertelnymi wrogami !!!Polacy,własnymi rękami już fizycznie atakują samą Polskę w jej obrońcach !” – napisała Pawłowicz.

„Wynarodowieni Polacy i „Polacy”,dziś już sami bezczelnie,jawnie uniemożliwiają wojsku ochronę granic RP Ta hańba i demoralizacja Polaków przez jakąś targowicką mniejszość,motywowana nienawiścią do polskości i z zewn.umocowana,ulokowana w PL przeciwko PL - nie może dłużej trwać !” – dodała.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe