REKLAMA

Budka uderzył w Kaczyńskiego. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

- Dlaczego wicepremier ds. bezpieczeństwa zniknął w obliczu kryzysu z uchodźcami? To proste - #Kaczyński wyspecjalizował się w wzniecaniu konfliktów a nie ich rozwiązywaniu - pisze Borys Budka. Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej
Jarosław Kaczyński Budka uderzył w Kaczyńskiego. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Jarosław Kaczyński / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

Na granicy Polski z Białorusią pojawiają się migranci. Według doniesień mają to być głównie młodzi Irakijczycy. Z podobnym problemem boryka się Litwa, której służby opublikowały dziś nagrania jak Białorusini nagrywają "filmy z imigrantami", które mają poruszać opinię publiczną w krajach UE. W "wiodących mediach" trwa histeria na punkcie "bezduszności" polskiego rządu.

"Do uchodźców" pojechali dwaj znani posłowie Platformy Joński i Szczerba. Straż Graniczna oczywiście ich nie dopuściła ponieważ musieliby przekroczyć granicę Polski i Unii Europejskiej. Straż Graniczna sama dostarcza prowiant potrzebującym.

Instytucje europejskie popierają działania polskiego rządu ws. granicy UE.

Budce odpowiedział polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski.

- Choć jeden raz niech Pan zachowa się poważnie, a nie jak chłopczyk w spodenkach!!! Trwa operacja Putina-Łukaszenka przeciwko Polsce i UE. Wojna hybrydowa. A to posłowie PO dziś dają paliwo Putinowi do eskalacji operacji sprowadzania irańskich "uchodźców". Nieodpowiedzialne.

- pisze Kowalski


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura