[VIDEO] "Wataha psów. Śmiecie". Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach na granicy z Białorusią

Na granicy Polski z Białorusią pojawiają się migranci. Według doniesień mają to być głównie młodzi Irakijczycy. Z podobnym problemem boryka się Litwa, której służby opublikowały dziś nagrania jak Białorusini nagrywają "filmy z imigrantami", które mają poruszać opinię publiczną w krajach UE.
 [VIDEO]
/ Screen TT, TVN24

"Do uchodźców" pojechali dwaj znani posłowie Platformy Joński i Szczerba. Straż Graniczna oczywiście ich nie dopuściła ponieważ musieliby przekroczyć granicę Polski i Unii Europejskiej. Straż Graniczna sama dostarcza prowiant potrzebującym.

Straż Graniczną wspiera Wojsko Polskie. Działania polskiego rządu poparły instytucje Unii Europejskiej. 

W tym samym czasie w "wiodących mediach" i na opozycji trwa histeria na punkcie "bezduszności" rządu i służb.

- Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu. To nie są ludzkie zachowania., Trzeba mówić wprost. To antypolskie zachowania. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu, przeciwnie, plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowe

- mówił w TVN24 Władysław Frasyniuk

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe