REKLAMA

Skandaliczna wypowiedź Frasyniuka. Jest reakcja Ministra Obrony Narodowej!

- Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu - mówił Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 przy braku reakcji prowadzącego red. Grzegorza Kajdanowicza.
gmach Ministerstwa Obrony Narodowej Skandaliczna wypowiedź Frasyniuka. Jest reakcja Ministra Obrony Narodowej!
gmach Ministerstwa Obrony Narodowej / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

- Szkoda słów i komentarzy na prostacką wypowiedź jednego z najważniejszych autorytetów TVN24. Takie zachowania trzeba konsekwentnie zwalczać. Kieruję zawiadomienie do prokuratury ws. znieważenia żołnierzy Wojska Polskiego.

- pisze Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej

Na granicy Polski z Białorusią pojawiają się migranci. Według doniesień mają to być głównie młodzi Irakijczycy. Z podobnym problemem boryka się Litwa, której służby opublikowały dziś nagrania jak Białorusini nagrywają "filmy z imigrantami", które mają poruszać opinię publiczną w krajach UE.

 

Histeria salonu

"Do uchodźców" pojechali dwaj znani posłowie Platformy Joński i Szczerba. Straż Graniczna oczywiście ich nie dopuściła ponieważ musieliby przekroczyć granicę Polski i Unii Europejskiej. Straż Graniczna sama dostarcza prowiant potrzebującym.

Straż Graniczną wspiera Wojsko Polskie. Działania polskiego rządu poparły instytucje Unii Europejskiej. 

W tym samym czasie w "wiodących mediach" i na opozycji trwa histeria na punkcie "bezduszności" rządu i służb.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura