REKLAMA

Pilne! Jest reakcja TVN24 na skandaliczną wypowiedź Władysława Frasyniuka na antenie stacji

- Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu - mówił Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 przy braku reakcji prowadzącego red. Grzegorza Kajdanowicza. TVN24 wydało w tej sprawie oświadczenie.
pilne Pilne! Jest reakcja TVN24 na skandaliczną wypowiedź Władysława Frasyniuka na antenie stacji
pilne / grafika własna

Prowadzący program Grzegorz Kajdanowicz zażądał na antenie TVN24 od polskich żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących z narażeniem życia polskiej granicy, żeby się "legitymowali" czy ściągnęli maski i podali swoje nazwiska.

 

Migranci na granicy z Białorusią

Na granicy Polski z Białorusią pojawiają się migranci. Według doniesień mają to być głównie młodzi Irakijczycy. Z podobnym problemem boryka się Litwa, której służby opublikowały dziś nagrania jak Białorusini nagrywają "filmy z imigrantami", które mają poruszać opinię publiczną w krajach UE.

 

Histeria salonu

"Do uchodźców" pojechali dwaj znani posłowie Platformy Joński i Szczerba. Straż Graniczna oczywiście ich nie dopuściła ponieważ musieliby przekroczyć granicę Polski i Unii Europejskiej. Straż Graniczna sama dostarcza prowiant potrzebującym.

Straż Graniczną wspiera Wojsko Polskie. Działania polskiego rządu poparły instytucje Unii Europejskiej. 

W tym samym czasie w "wiodących mediach" i na opozycji trwa histeria na punkcie "bezduszności" rządu i służb.

 

Oświadczenie TVN

W związku ze skandaliczną wypowiedzią Władysława Frasyniuka TVN24 wydało oświadczenie, w którym odcina się od jego słów


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura