REKLAMA

Szaleństwo postępuje. Lewandowski: "PiS zabrudził polski mundur" [VIDEO]

Skandaliczne słowa Władysława Frasyniuka, który nazwał polskich żołnierzy i funkcjonariuszy "psami" i "śmieciami" wywołały powszechne oburzenie, ale znajdują również niestety swoich naśladowców.
Janusz Lewandowski Szaleństwo postępuje. Lewandowski:
Janusz Lewandowski / Screen TT Janusz Lewandowski

- PiS zabrudził polski mundur, gdy wysłał wojsko, by osłaniało nieludzką ekshumację ofiar smoleńskich, wbrew woli rodziny. Teraz znowu, gdy zamaskowana straż blokuje akcję humanitarną. Oczyścić polski mundur z PiS-u.

- pisze polityk PO Janusz Lewandowski publikując film na którym opowiada o tym jak "zabrudzony" został polski mundur w Poznaniu 1956 czy podczas masakry na wybrzeżu w 1970 roku.

 

Skandaliczna wypowiedź Frasyniuka

- Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu - mówił Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 przy braku reakcji prowadzącego red. Grzegorza Kajdanowicza. Zdarzenie wywołało powszechne oburzenie.

Jakby tego było mało prowadzący program Grzegorz Kajdanowicz wręcz domagał się ujawnienia tożsamości żołnierzy i funkcjonariuszy.

W końcu TVN24 pod presją przeprosiło za słowa, które padły na antenie stacji, choć uczyniło to nie na swoich głównych fanpejdżach, ale jednym z pomniejszych na Twitterze.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura