REKLAMA

"Głowa do góry panie Kajdanowicz! Ma pan na szczęście perfekcyjną koleżankę". Kukiz wykpił szefa "Faktów"

Grzegorz Kajdanowicz, prowadzący program "Fakty TVN", podczas którego Władysław Frasyniuk w skandaliczny sposób obrażał polskich żołnierzy strzegących granicy pomiędzy Polską, a Białorusią, zabrał głos ws. feralnego wywiadu. Redaktor twierdzi, że jego błąd polegał wyłącznie na tym, iż nie zwrócił uwagi Frasyniukowi. Ironicznie odpowiedział mu na Twitterze Paweł Kukiz.
/ screen YT

–  Patrzę (...) z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu – mówił Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 przy braku reakcji prowadzącego red. Grzegorza Kajdanowicza (CZYTAJ WIĘCEJ).

Nawet politycy opozycji ostro oceniają słowa, jakie padły na antenie TVN24. Głos w sprawie w rozmowie z "Wirtualną Polską" zabrał tymczasem Grzegorz Kajdanowicz. 

 

Każdy gość bierze pełną odpowiedzialność za słowa wypowiadane w programie. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłem uwagi Władysławowi Frasyniukowi, że użycie słowa »śmieć« w stosunku do jakiejkolwiek osoby w jakiejkolwiek sytuacji jest nie do zaakceptowania

- krótko skomentował redaktor. Słowa te wyszydził Paweł Kukiz.

 

Głowa do góry, panie Kajdanowicz! Nikt nie jest doskonały. Ma pan na szczęście perfekcyjną koleżankę, która takich błedów nie popełnia.😉

- napisał Kukiz, do wpisu dołączając zdjęcie Moniki Olejnik. Przypomnijmy, że podczas rozmowy dziennikarki z Radosławem Sikorskim z 11 sierpnia, polityk w obelżywych słowach obraził Pawła Kukiza, twierdząc, że albo jest "kompletnym durniem", albo "sprzedajną szmatą". Prowadząca program Monika Olejnik nie zareagowała na te słowa.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura