REKLAMA

"Przestań ludziom kit wciskać". Kukiz zwrócił się do Budki. Nie przebierał w słowach

- Pamiętam jednak, jak dawałem Wam, Platformie, lata temu całego siebie, grając darmowe koncerty, reklamując PO w zamian za obietnice JOW. A Wy po dostaniu się do Sejmu i przejęciu władzy zmieliliście 750 tys. Obywatelskich podpisów pod petycja zmiany sposobu wybierania posłów - zaznaczył we wpisie na Facebooku poseł Paweł Kukiz.
/ flickr.com / Piotr Drabik / Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

- Borys… SZEŚĆ LAT pytałem i Ciebie i innych z „wierchuszki” Koalicji Obywatelskiej o zmianę ordynacji, sędziów pokoju, referenda… Podobnie Lewicę i wszystkie inne opcje. Nie byliście zainteresowani a szeregowi Wasi posłowie odpowiadali jednym głosem – „NIE CHCEMY zmiany ordynacji, bo jak ludzie będą wybierać (a nie partia) to my nie dostaniemy się do Sejmu”.

- napisał we wpisie na Facebooku poseł Paweł Kukiz.

- Nie wierzę Borys, że nie wiedziałeś i Ty i reszta Twoich Kolegów, że rząd PiS zależy od trzech głosów Kukiza a jednak zamiast przed sławetnymi głosowaniami 11 sierpnia rozmawiać ze mną i zobowiązać się do wprowadzenia tych zmian, które są KLUCZOWE dla zaistnienia państwa w pełni demokratycznego, woleliście krzyczeć na Sali Plenarnej „za co się sprzedałeś”.

- zaznaczył.

- Tyszką mi teraz nie mydl oczu bo pojęcia zielonego nie mam o czym z nim tam knujecie. A czy Kaczyński wywiąże się z umowy? Nie wiem. Czas pokaże.

- dodał.

- Pamiętam jednak, jak dawałem Wam, Platformie, lata temu całego siebie, grając darmowe koncerty, reklamując PO w zamian za obietnice JOW. A Wy po dostaniu się do Sejmu i przejęciu władzy zmieliliście 750 tys. Obywatelskich podpisów pod petycja zmiany sposobu wybierania posłów. Pan Redaktor Sekielski, który przeprowadzał z Tobą dzisiejszy wywiad zrobił o tym genielny film – „Władcy Marionetek”... Tu masz link: https://www.youtube.com/watch?v=ZvkYG4syP9A Obejrzyj sobie i przestań ludziom kit wciskać.

- wskazał Paweł Kukiz.

- Powiedz szczerze – chodzi Wam o to, by odsunąć Witek a potem cały PiS, by przejąć z Frasyniukiem i Jachirą Państwo Polskie i zostawić wszystko po staremu – z sitwami, korupcją i możliwościami medialnych manipulacji. WSZYSCY jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki, ale dziś to PiS ma możliwość wprowadzenia zmian, o które niezmiennie walczę od 2015 roku. Kombinuj wiec Borys, co możecie Kukizowi zaoferować... Urzędy, spółki, pieniądze -czyli jednym słowem to, co dla Was WSZYSTKICH, od lewa do prawa, jest istotą „polityki” – nie wchodzą w rachubę... Kombinuj, Borys.

- napisał poseł Kukiz.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura