Założył spódniczkę i perukę... aby ukraść samochód. Policja publikuje nagranie

27-latek ukradł pojazd marki Audi, który był zaparkowany na posesji właściciela. Mężczyzna próbował ukryć swoją tożsamość w nietypowy sposób.
 Założył spódniczkę i perukę... aby ukraść samochód. Policja publikuje nagranie
/ dolnoslaska.policja.gov.pl/Twitter

 Jak podaje dolnośląska, policja funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w toku prowadzonych działań zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież auta.

Niecodzienny kamuflaż 

Do kradzieży doszło w Jeleniej Górze, w nocy z 21 na 22 sierpnia br. Sprawca ukradł pojazd marki Audi, który był zaparkowany na posesji właściciela. 

„Złodziej do wnętrza samochodu dostał się za pomocą oryginalnego kluczyka, po czym odjechał autem niczym swoim własnym. Wartość pojazdu pokrzywdzony oszacował na kilka tysięcy złotych. Właściciel, kiedy zorientował się, że jego audi zniknęło, powiadomił o tym fakcie policję” – relacjonuje lokalna policja.

„Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji, a także analizy nagrań z kamer monitoringu szybko zidentyfikowali 27-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który miał mieć związek z tą kradzieżą. Kilka godzin później mężczyzna siedział już w policyjnym areszcie” – czytamy dalej.

Jak jednak zwracają uwagę funkcjonariusze, „sprawa, która została szybko i sprawnie rozwiązana przez policjantów, na długie lata zostanie przez nich zapamiętana”.

 

 

 

Powodem jest sposób, w jaki 27-latek chciał ukryć swoją prawdziwą tożsamość. W czas kradzieży mężczyzna zdecydował się bowiem przebrać za kobietę, aby na nagraniu z monitoringu nie można było go poznać.

27-latek założył nawet perukę i krótką spódniczkę, które policja znalazła w skradzionym samochodzie, w którym zatrzymano mężczyznę.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe