REKLAMA

[VIDEO] "Upadek instytucji immunitetu". Nie uwierzycie co zrobił na granicy z Białorusią "poseł" Sterczewski

Dziennikarz TVP Jakub Wojtanowski opublikował nagranie, na którym poseł KO Franciszek Sterczewski... biega pomiędzy funkcjonariuszami straży granicznej i policji.
 [VIDEO]

Dziennikarz Jakub Wojtanowski opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jak mężczyzna z dużą torbą w ręce biegnie pomiędzy funkcjonariuszami policji i Straży Granicznej.

"Upadek instytucji immunitetu…" – komentuje nagranie dziennikarz, który w komentarzu potwierdza, że mężczyzna to poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski.

Pat na granicy białorusko-polskiej

Na granicy z Białorusią koczują imigranci. Według doniesień są to główni Irakijczycy sprowadzeni w ramach całego systemu przemytu ludzi, przez Łukaszenkę. Politycy opozycji wykorzystują trudną sytuację "jeżdżąc do uchodźców".

W czasie kiedy trwa operacja hybrydowa reżimu Łukaszenki przeciwko Polsce, Litwie i Łotwie, politycy opozycji, "wiodące media", celebryci i "obrońcy praw człowieka" nakręcają histerię i stosują moralny szantaż, by de facto udrożnić kanał przerzutu ludzi do Polski.

Padają obraźliwe słowa wobec żołnierzy i funkcjonariuszy, politycy opozycji domagają się "dopuszczenia" do imigrantów, którzy pozostają po białoruskiej stronie, co musiałoby się wiązać z nielegalnym przekroczeniem granicy i incydentem granicznym.

Polski rząd skierował do imigrantów pomoc humanitarną przez legalne przejście graniczne, jednak pomoc nie została przez ludzi Łukaszenki przyjęta.

Jednak to co zrobił poseł Koalicji Obywatelskiej Franciszek Sterczewski oparło się już o kompletną groteskę.

Zresztą, zobaczcie sami!

 

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura