REKLAMA

Brudziński nie oszczędza opozycji: Brednie "pożytecznych idiotów" Łukaszenki...

Europoseł PiS Joachim Brudziński skomentował działania polityków opozycji i części mediów, które krytykują polski rząd za niewpuszczanie nielegalnych imigrantów.
Policja i wojsko w pobliżu miejscowości Usnarz Górny (pow. sokólski). Brudziński nie oszczędza opozycji: Brednie
Policja i wojsko w pobliżu miejscowości Usnarz Górny (pow. sokólski). / PAP/Artur Reszko

"Brednie >>pożytecznych idiotów<< Łukaszenki nie zwalniają Rzadu RP od odpowiedzialności za zabezpieczenie wschodniej granicy UE” – podkreśla na Twitterze europoseł PiS.

„Wspólnie z Frontexem Straż Graniczna ma obowiązek chronienia bezpieczeństwa obywateli UE. Polscy funkcjonariusze wywiązują się z tego zadania wzorowo” – dodaje Brudziński.

 

 

Pat na granicy białorusko-polskiej

W ostatnich tygodniach reżim Aleksandra Łukaszenki przeprowadza prowokacje przeciwko Polsce, Litwie i Łotwie, pomagając uchodźcom z Azji i Afryki dostać się na granice tych państw. Na prowokacje reaguje część mediów i polityków opozycji, którzy apelują o przyjmowanie uchodźców i imigrantów oraz powielają informacje o złej sytuacji osób, które chcą przedostać się do Polski.

We wtorek media obiegło nagranie, na którym widać jak poseł KO Franciszek Sterczewski usiłuje przebiec przez granicę, uciekając przed funkcjonariuszami Straży Granicznej i policji. Polityk chciał nielegalnie przekroczyć granicę, aby dostać się do grupy uchodźców koczujących po białoruskiej stronie granicy. CZYTAJ WIĘCEJ


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura