Kramek ma nowy plan. Komentatorzy Wyborczej: "Chyba cię człowieku pogięło"

Bartosz Kramek wraz z żoną Ludmiłą Kozłowską prowadzą fundację "Otwarty Dialog", która pojawia się co chwila w tle działań przeciwko polskiemu, wybranemu w demokratycznych wyborach rządowi w kraju i za granicą. Sam Kramek był autorem "planu obalenia rządu", tzw. "Majdanu w Warszawie", który okazał się ciamajdanem. Dziś wobec kryzysu na granicy "nabrał wiatru w żagle".
Kramek na demonstracji pod TK Kramek ma nowy plan. Komentatorzy Wyborczej:
Kramek na demonstracji pod TK / Screen YouTube Klaudek Info

- Straż Graniczna popełnia zbrodnie przeciwko ludzkości! (...) [niezrozumiałe - przyp. red.] Jarosław Kaczyński wygrywa dziś licytację na okrucieństwo z Aleksandrem Łukaszenką. 

- krzyczał Kramek na demonstracji pod siedzibą Straży Granicznej w Warszawie

A w internetowej wersji Gazety Wyborczej opublikował nowy "plan" pt. "Obalmy zasieki na granicy. Zaprotestujmy w duchu obywatelskiego nieposłuszeństwa"

- Pojedźmy tam i symbolicznie przewróćmy - jak proponuje twórca Obywateli RP Paweł Kasprzak - te zasieki. Zaprotestujmy - czynnie i zdecydowanie, w duchu obywatelskiego nieposłuszeństwa. Barierki są tylko w głowach.

- wzywa Kramek

Jak się okazuje jednak, nawet zarejestrowani komentatorzy Wyborcza.pl [tylko tacy mogą komentować] niezupełnie popierają pomysłu Kramka.

Mam nadzieje ze zostaniecie skutecznie pozbawieni takiej możliwości. Nie chcecie granic zdemontujcie płoty wokol własnych chałup i osiedli A potem ściany domów. W kwestii nielegalej emigracji popieram polski rzad.

Takie same druty montuje i Litwa inne kraje Bałtyckie.
Unia Europejska wzywa do ochrony granic.
Jeśli teraz się ugniemy, to biznes Łukaszenki będzie kwitł w najlepsze i za chwilę zjawi się ich tam nie 30 a 3 tysiące osób.
Ja rozumiem, że można nie lubić PiS-u, sam nie pałam do nich miłością, ale to jest po prostu nieodpowiedzialna hucpa!
Igranie z bezpieczeństwem Polski. Proszenie się o przygraniczną prowokację i konflikt z Białorusią (nieuprawnieni ludzie na granicy).
Przez takie krotochwilne akcje PiS zapewni sobie kolejną kadencję.

Chyba cię czlowieku pogielo, obal się sam, przyjacielu komucha Łukaszenki.

Oprzytomnijcie osły, bo znowu wygra ciemnogrodzki.

GW, jeszcze trochę i zrezygnuję z prenumeraty. Dno. Zero zrozumienia sytuacji, tylko anty-pis. To co robicie jest szkodliwe - dzięki wam łachudry z pisu dostaną na tacy kolejną kadencję. Opamiętajcie się.

Skończcie z tymi bzdurami. "Nic mi nie wiadomo o tym, by wśród cudzoziemców, którzy koczują na polsko-białoruskiej granicy, znajdowali się Afgańczycy" - powiedział Tahir Quadiry, ambasador Afganistanu w Polsce.

JK się cieszy. Znów polaryzacja. Dajmy sobie na wstrzymanie z uchodźcami. W dłuższej perspektywie tylko na tym stracimy.

Dzięki takim pożytecznym idiotom pisowcy będą rządzić do końca świata i o jeden dzień dłużej...

To delikatnie mówiąc nie najlepszy pomysł.

Hmmm. Skoro chcecie za kilka lat stawiać meczety to obalajcie zasieki. Jestem lewicowym liberałem, ale widziałem co się dzieje w Paryżu i Berlinie. To są ludzie, którzy w znakomitej większości praktycznie nie znają naszej kultury, nie będą się asymilować. W końcu frustracja doprowadzi ich do mułłów, którzy najczęściej wzywają do wojny z naszą kulturą. Popełnionego błędu nie da się odkręcić. GW, nie bądźcie naiwni.

Co jeden to lepszy idiota. Skąd oni ich biorą?

- piszą komentatorzy Wyborcza.pl


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe