Makabryczne odkrycie na policyjnym parkingu. Służby nie zauważyły ciała mężczyzny

Ciało mężczyzny, który zginął w wypadku, znaleziono na policyjnym parkingu gdzie odwieziono wrak samochodu. Wcześniej służby nie sprawdziły części bagażowej busa.
Wypadek, zdjęcie ilustracyjne Makabryczne odkrycie na policyjnym parkingu. Służby nie zauważyły ciała mężczyzny
Wypadek, zdjęcie ilustracyjne / PAP/Marcin Gadomski

Do wypadku, w wyniku którego doszło do tragedii, doszło w poniedziałek 23 sierpnia na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Cierpice (na odcinku Toruń-Bydgoszcz).

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca busa jadący w kierunku Bydgoszczy najprawdopodobniej, chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu poprzedzającego, który hamował przed nim nagle, zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z pojazdem ciężarowym, który jechał w kierunku Torunia – przekazała w poniedziałek policja, w  rozmowie z serwisem fakt.pl.  Jak informuje dalej „Fakt”, siła zderzenia była tak duża, że bus dodatkowo uderzył w dostawczego fiata doblo, który jechał za nim.

W wyniku wypadku zginał kierowca busa, a trzy osoby zostały ranne. Poszkodowani trafili do szpitali w Toruniu i Bydgoszczy, a wrak busa trafił na policyjny parking.

To właśnie tam dokonano makabrycznego odkrycia. Jak podaje serwis ototorun.pl, dzień po wypadku policja otrzymała informację, że w samochodzie mogła znajdować się jeszcze jedna osoba.

Funkcjonariusze sprawdzili więc wrak pojazdu i w części bagażowej busa znaleziono zwłoki mężczyzny.

Policja i prokuratura badają jak doszło do sytuacji i kto jest odpowiedzialnie za nieprzeszukanie pojazdu.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe