REKLAMA

„Co Kukiz i jego posłowie dostaną? (…) Bądźcie czujni!”. Kpiący komentarz szefa Kukiz'15

No, to teraz trzeba patrzeć, co Kukiz i jego posłowie dostaną?! Jakie ministerstwa i stanowiska, spółki... – pisze na Twitterze Paweł Kukiz.
 „Co Kukiz i jego posłowie dostaną? (…) Bądźcie czujni!”. Kpiący komentarz szefa Kukiz'15
/ fot. screen YouTube / Super Express

11 sierpnia w Sejmie czterej posłowie Kukiz’15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu, co wywołało falę krytycznych komentarzy polityków opozycji.

– Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, który nie rozumie, co się dzieje, albo sprzedajną szmatą – mówił europoseł Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski. Szef Kukiz’15 zapowiedział, że pozwie za te słowa byłego ministra spraw zagranicznych.

Kukiz, który długo milczał w tej sprawie, postanowił odnieść się do niej w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Nigdy nie chciałem, nie chcę i chcieć nie będę posad, ministerstw, synekur ani dla siebie, ani dla naszych posłów, ani naszych rodzin, znajomych. Dla nikogo. I od nikogo” – napisał na Facebooku.

„Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo nie rozumieć, ale podłością jest zarzucanie mi korupcji” – dodał.

„Owszem, sprzedałem się. Ale nie za pieniądze tylko za ustawy, które będą służyć wszystkim Polakom…” – stwierdził szef Kukiz’15.

Dziś polityk zamieścił kolejny sugestywny wpis. Na Twitterze udostępnił link do artykułu portalu Onet, który mówi o planowanej przez szefa Prawa i Sprawiedliwości rekonstrukcji rządu.

„No, to teraz trzeba patrzeć, co Kukiz i jego posłowie dostaną?! Jakie ministerstwa i stanowiska, spółki... Bo przecież "sie sprzedał", "został kupiony", prawda? Bądźcie czujni!” – napisał ironicznie Paweł Kukiz.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura