REKLAMA

[VIDEO] "Wyobrażacie sobie?". Rafał Trzaskowski porównał się do Marka Suskiego

- Często padają pytania, dlaczego my tu właściwie jesteśmy? Zaraz będę dyskutował z Donaldem Tuskiem. Wszyscy pytają "co będzie". Z może się panowie porozumieli? Słuchajcie, przecież to jest dowód na to, że my jesteśmy normalni. Jesteśmy jednej partii. Rozmawiamy (...) Wyobrażacie sobie taką debatę między Jarosławem Kaczyńskim a Suskim? - żartował Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski [VIDEO]
Rafał Trzaskowski / (kf) PAP/Tomasz Waszczuk

Trudno nie odnieść wrażenia, że jeśli w tym porównaniu Donald Tusk jest odpowiednikiem Jarosława Kaczyńskiego, to Rafał Trzaskowski Marka Suskiego, który jest przez środowisko polityczne obu panów ostro atakowany.

Campus Polska

W piątek w Olsztynie rozpoczął się pięciodniowy Campus Polska Przyszłości, organizowany przez ruch Rafała Trzaskowskiego.

Campus Polska Przyszłości będzie trwał od 27 sierpnia do 2 września na olsztyńskim Kortowie. Wydarzenie adresowane jest do młodych ludzi. Będzie to seria debat, warsztatów i spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach. Uczestnicy muszą być pełnoletni, ale mają mieć maks. 35 lat. Patronem i inicjatorem inicjatywy jest prezydent Warszawy i jego ruch Wspólna Polska.

Polscy goście to m.in.: lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, eurodeputowany PO Radosław Sikorski wraz z żoną - dziennikarką Anne Applebaum i były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Będzie też lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Udziału odmówił natomiast lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Partnerem Campusu Polska jest między innymi niemiecka Fundacja Adenauera


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura