REKLAMA

[Tylko u nas] Adam Zyzman: Jak będzie wyglądała Polska, gdy wybory wygra PO.

Muszę przyznać, że obserwowałem w środowisku rządowym pewną obawę przed opozycyjną imprezą „Campus Polska Przyszłości” organizowaną przez środowisko prezydenta miasta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Obawiano się prawdopodobnie, że wydarzenie skierowane do młodego pokolenia wypracuje jakiekolwiek, ale atrakcyjne dla młodzieży elementy programowe. Tymczasem po trzech dniach spotkania można powiedzieć, że im dłużej ono będzie trwać, tym bardziej największa partia opozycyjna skompromituje się i ośmieszy. Trzeba tylko prelegentom partyjnym pozwolić swobodnie mówić, a Polska i Polacy dowiedzą się któż to pretenduje do władzy w naszym kraju i co chce nam przygotować!
Donald Tusk i Rafał Trzaskowski [Tylko u nas] Adam Zyzman: Jak będzie wyglądała Polska, gdy wybory wygra PO.
Donald Tusk i Rafał Trzaskowski / (sko) PAP/Tomasz Waszczuk

Już pierwsze wystąpienie nowego/starego przywódcy Platformy Obywatelskiej, czyli byłego „króla” Europy, podesłanego nam znów przez Niemców, przyniosło rewelację, że ostatnie wybory zostały sfałszowane przez… siostry zakonne! Wcześniej zapowiadał, że najpilniejszą sprawą w Polsce jest uznanie związków jednopłciowych. Następny pomysł wniósł prof. Tomasz Grodzki, marszałek Senatu, który postulował likwidację większości szpitali w naszym kraju. Przypomnijmy, że jest to pomysł ugrupowania, które jeszcze niedawno lało krokodylowe łzy, że służba zdrowia jest w naszym kraju niedofinansowana!

Jego regionalny kolega z Zachodniopomorskiego, niejaki Nitras, zapowiedział prześladowania wiernych w Polsce, zaś była komisarz Unii Europejskiej Elżbieta Bieńkowska (ta od uznania za wariatów, tych którzy przyjmują pracę z płacą poniżej… 6 tys. zł) apelowała do Unii o nałożenie na Polskę kar za każdy dzień demokratycznie wybranej władzy PiS! A jeszcze przed nami trzy dni obrad i występów polityków PO.

Pierwsze dni campusu przyniosły ugrupowaniom rządowym wzrost notowań o 3 %. Mam nadzieję, że po zakończeniu imprezy notowania przekroczą 45 % dla PiS!

Adam Zyzman


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura