REKLAMA

"Zamysł może i dobry, ale zapowiedzi zmian - katastrofa i kompromitacja". B. senator i współzałożyciel PO o Campusie Polska

- Wyreżyserowany partyjny meeting z wyselekcjonowaną młodzieżą PO i przybudówek. Zamysł może i dobry bo nowy. Efekt? To co usłyszeliśmy jako zapowiedzi zmian w Polsce - pełna katastrofa i kompromitacja programowa. A może by tak zmienić nazwę partii z zużytej PO na Campus Polska…? - pisze o Campusie Polska były dwukrotny senator Platformy Obywatelskiej i jej współzałożyciel mec. Robert Smoktunowicz.
/ (sko) PAP/Tomasz Waszczuk

- Uczciwa kara za to co się stało, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, bo jeżeli nie to znowu podniesiecie głowę

- mówił na Campusie Polska jest pomysłodawca i organizator, polityk PO Sławomir Nitras na temat katolików.

– Unia nie ma wyjścia. Unia musi, logicznie patrząc, albo nałożyć dzienne kary finansowe, albo wstrzymać finansowanie.

- mówiła była minister w rządzie Tuska Elżbieta Bieńkowska

- W Polsce dziś mamy prawie tysiąc szpitali, ale powinno być około 130 szpitali na 40 milionów mieszkańców

- mówił Marszałek Senatu z ramienia PO Tomasz Grodzki

Campus Polska

W piątek w Olsztynie rozpoczął się pięciodniowy Campus Polska Przyszłości, organizowany przez ruch Rafała Trzaskowskiego.

Campus Polska Przyszłości będzie trwał od 27 sierpnia do 2 września na olsztyńskim Kortowie. Wydarzenie adresowane jest do młodych ludzi. Będzie to seria debat, warsztatów i spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach. Uczestnicy muszą być pełnoletni, ale mają mieć maks. 35 lat. Patronem i inicjatorem inicjatywy jest prezydent Warszawy i jego ruch Wspólna Polska.

Polscy goście to m.in.: lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, eurodeputowany PO Radosław Sikorski wraz z żoną - dziennikarką Anne Applebaum i były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Będzie też lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Udziału odmówił natomiast lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Partnerem Campusu Polska jest między innymi niemiecka Fundacja Adenauera


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura